فروش میوه
خانه / بادمجان / شرکت پخش کننده بادمجان لامپی گلخانه ای

شرکت پخش کننده بادمجان لامپی گلخانه ای

شرکت های پخش کننده بادمجان لامپی گلخانه ای بخش اعظم این محصولات را برای صادرات به کشورهای دیگر آماده می کنند.

پخش کننده بادمجان لامپی

صادرات و پخش کننده بادمجان لامپی

روسیه و دیگر کشورها که سعی دارند صیفی جات ایران به بازارها و میادین خود وارد کنند در لیست محصولات مورد نیاز خود بادمجان های لامپی گلخانه ای را جای داده اند.
این محصول در هر شرایطی می تواند دوام و مقاومت داشته باشد و مقاومت بالایی در برابر گرم ترین،سردترین و حتی خشک ترین مناطق دارد.از حمله مواردی مه موجب شده این بادمجان ها نظر کشاورزان ایرانی را برای صادرات جلب کنند کیفیت بالا و تنوع در ارقام این محصول می باشد.

پخش کننده بادمجان لامپی

شرایط کشت بادمجان های لامپی گلخانه ای

این گیاه رشد خوبی در آب و هوای گرم دارد.
در انواع خاک ها قابلیت رشد دارد اما اگر در خاک های غنی و کنی قلیایی رشد کند می تواند بهترین محصولات را در اختیار ما قرار دهد.
مدت زمانی که این گیاه به گرما نیاز دارد پنج ماه است تا بتواند به رشد خوبی برسد.
دمای هفتاد تا هشتادو پنج درجه بهترین دما برای رشد این صیفی می باشد.
بهترین زمانی که بادمجان های لامپی گلخانه ای به بار می نشینند در خاک های مرطوب است اما اگر مرغوبیت خاک بسیار بالا باشد حتی کی تواند بدون رطوبت و در خشک ترین خاک نیز به خوبی رشد کند.
معمولا برخی گیاهان در اثر برداشت زود هنگام پربارتر شده و محصولات بیشتری می دهند که بادمجان نیز در این دسته قرار می گیرد .
یکی از دلایل برداشت رود هنگام آن نیز جلوگیری از تلخ تر شدن بادنجان ها می باشد زیرا در اثر افزایش طول عمر تلخی بیشتری به خود میگیرد.

پخش کننده بادمجان لامپی

حقایقی درباره ی بادمجان ها

  • بادمجان از خانواده و فامیل های گوجه فرنگی می باشند و هر دو دسته ی بادنجانیان قرار می گیرند.
  • بر اساس شواهد موجود کفته شده که بادنحان از صیفی جات بومی هند است و هنوز هم از آن برای تهیه انواع غذاهایشان استفاده می کنند زیرا به عنوان پادشاه در بین صیفی جات دیگر شناخته شده اند.
  • در دوره ی رنسانس ایتالیا به آن سیب دیوانه می گفتند.
  • طول عمر این گیاه بالای دوسال می باشد.
  •  از آنجا که تنباکو‌نیز در دسته بادمجان قرار دارد طبیعی است که بادنجان نیز دارای نیکوتین باشد اما این نیکوتین موجب بیماری های مختلف از جمله سرطان نمی شود.
  • با استفاده از محلول آب نمک می توانید تلخی بادنجان ها را از بین ببرید هر چند که امروزه این تلخی دیگر در بادمجان ها وجود ندارد،لز فواید دیگر این محلول می توان به کاهش مصرف روغن در هنگام سرخ کردن بادنجان ها اشاره کرد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید قورچایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129400015
آدرس کانال: Exportfruit@
پست الکترونیکی: omidghourchaei1@gmail.com
کانال تلگرام واتس اپ