فروش میوه
خانه / پیاز / خرید و فروش پیاز قرمز صادراتی در یزد

خرید و فروش پیاز قرمز صادراتی در یزد

فروش پیاز قرمز صادراتی در یزد از سوی تولید کنندگان و عرضه کنندگان به کشور هایی مانند امارات، عمان، ترکیه و … انجام می گردد! ایران یکی از قطب های تولید پیاز قرمز با کیفیت در جهان شناخته می شود.
فروش پیاز قرمز صادراتی در یزد از سوی عرضه کننده ها، صادر کننده ها و تولید کنندگان آن به کشور هایی مانند کشور های زیر انجام می گردد:

  • امارات
  • روسیه
  • ترکیه
  • عمان
  • بلغارستان
  • کویت
  • قطر
  • و …

فروش پیاز قرمز صادراتی

مراکز پخش و فروش پیاز قرمز صادراتی در یزد

مراکز پخش این نوع پیاز در این شهر سعی می کنند این محصول را برای تمامی کشور هایی که درخواست واردات این محصول را دارند، موجود نمایند!
این نوع پیاز در این کشور ها یا کاشت نمی شود یا اگر کاشت شود از کیفیت خوبی برخوردار نیست یا رنگ خوبی ندارد و همچنین به مقدار کم تولید می شود.
در کشور ایران جریان متفاوت است و این پیاز در دو رنگ صورتی و قرمز تولید خواهد شد و همین امر باعث می شود که کشور های دیگر برای تعمین نیازهایشان به سراغ کشور ایران بیایند.

فروش پیاز قرمز صادراتی

عرضه عمده پیاز قرمز صادراتی در یزد

این محصول به صورت عمده به این کشور ها فروخته شده و قیمت مناسبی روی آن گذاشته می شود! عواملی مختلفی روی قیمت این محصول تاثیر گذار هستند! از جمله این عوامل می توان به حجم محصول صادراتی، کیفیت آن و … اشاره کرد.
این محصول اگر از شهر یزد باشد، کیفیت آن چندین برابر می توان گفت که می شود! چرا که شهر یزد تولید کنندگان موفقی در رابطه با این محصول را دارا می باشد و این تولید کنندگان سعی می کنند با تولید زیاد آن، این محصول را برای صادراتش به کشورهای دیگر آماده نمایند.

خریدار پیاز قرمز صادراتی در یزد

خریداران این نوع پیاز که اغلب کشورهایی هستند که در بالا هم ذکر کردیم، آن را در حجم های معمولاً بالایی خریداری می کنند! دلیل هم مشخص است; این کشور ها بیشترشان ممکن است شرایط تولید این نوع از پیاز را نداشته باشند یا اگر هم تولید کنند با کیفیت پیاز ایران نخواهد رسید! از این رو سعی می کنند به مقدار زیاد خریداری نمایند تا بتوانند پاسخگوی نیاز مردم شان باشند.

فروش پیاز قرمز صادراتی

ویژگی های پیاز قرمز صادراتی

اگر بخواهیم از ویژگی های این محصول بگوییم، می توانیم به تنوع رنگی آن، در دو رنگ قرمز و صورتی نیز اشاره کنیم! همچنین قیمت مناسب آن در این کشور، ویژگی منحصر به فرد دیگرش شناخته می شود.
حجم مناسب و اندازه ی متناسب این پیاز باعث محبوبیت آن شده است! چرا که همانطور که گفتیم این پیاز در کشور های دیگر با سایزی متوسط تولید می شوند.
همه ی این ویژگی ها باعث محبوبیت پیاز قرمز یزد شده اند و باعث شده اند که به عنوان یک محصول مرغوب و با کیفیت شناخته شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید قورچایی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129400015
آدرس کانال: Exportfruit@
پست الکترونیکی: omidghourchaei1@gmail.com
کانال تلگرام واتس اپ